Spoločnosť Winklevoss IP, ktorú vlastní Gemini Cameron a Tyler Winklevoss, získali patent na burzu na ktorej budú obchodované produkty. Spoločnosť podala návrh na tento patent už v decembri roku 2017  až teraz bol schválený.

Detaily obchodného systému budú zverejnené neskôr

Burza bude obchodovať s produktmi kryptospoločností tzv.( Exchange Traded Products) .Spoločnosť poodhalila systém ,ktorý dokáže vykonávať transakcie pre Exchnage Traded Products, ako Bitcoin, Ripple, Dogecoin, Ethereum… podobne ako BBQ Coin.

Exchange Traded Products, ktoré zahŕňajú fondy obchodované na burze (ETF), sú podobné cenným papierom, a ich ceny sú ovplyvňované investičnými nástrojmi s ktorými sú zviazané – v tomto prípade sú to kryptomeny.

Nejedná sa o prvý pokus získania patentu!

Toto nie je prvý návrh na patent od bratov Winklevossových, v minulosti viackrát požiadali o povolenie obchodovania s ETF (exchange-traded-funds), ale neúspešne. Naposledy tomu tak bolo v marci 2017, kedy sa pokúšali pridať ETF na burze Bats BZX, ale Komisia pre cenné papiere (SEC) odmietla ich žiadosť.

Súčasná patentová odmena prichádza mesiac po tom ako Winklevossovi dostali povolenie na iný patent pre posilnenie bezpečnosti transakcií na kryptoburzách, ktorý môže byť použitý na burze Gemini, ako uviedol Coindesk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here