Jedna z najznámejších krypto búrz má odvážne plány na rok 2019. Kde sa Coinbase usídlil a koľko zamestnancov bude pracovať pre túto unikátnu spoločnosť?

Krypto spoločnosť Coinbase má agresívne plány rastu pre svoju novootvorenú kanceláriu v New Yorku. Bude mať na starosti inštitucionálnych klientov z celého sveta. Coinbase plánuje rozšíriť svoju prevádzku v New Yorku o 130 zamestnancov. Momentálne pre Coinbase pracuje v NY 20 zamestnancov a ich cieľ do budúceho roku je 150 stálych pracovníkov.

Klesanie a stúpanie cien tu bude neustále

Podľa spoločnosti pokles ceny Bitcoinu a ostaných kryptomien v tomto roku, neovplyvnil a nezabránil inštitucionálnemu dopytu po tomto druhu investícii. Ako povedal Adam White generálny riaditeľ spoločnosti Coinbase „ Keď sme videli, že na trh prichádza korekcia, stalo sa to čo sme očakávali a inštitúcie nestratili záujem kryptomeny. Bolo to skôr naopak.“.

V radoch aktuálnych zamestnancov spoločnosti Coinbase nájdeme mnoho takých, ktorí boli zamestnaní, tak ako v tradičných finančných inštitúciách tak aj v New York Stock Exchange, Barclays alebo Citygroup. New York je miesto, kde sa riaditeľ White nemusí obávať o núdzu talentov.

Budúcnosť kryptomien z pohľadu burzy Coinbase

Coinbase chce vytvoriť most medzi tradičnými finančnými službami a najnovšou technológiou, na to aby to dosiahli potrebujú najmä schopných ľudí. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo vytvoriť novú kanceláriu práve v New Yorku. V tomto meste sa koncentruje  veľké množstvo talentovaných ľudí s otvorenou mysľou a skvelými nápadmi.

New York nie je jediné miesto kde bude Coinbase sídliť , už teraz má niekoľko kancelárií po celom svete. Dokopy pre Coinbase pracuje približne 500 zamestnancov a ich plány do budúcna sú omnoho odvážnejšie. Adam White sa nebojí o budúcnosť kryptomien , práve naopak je presvedčený o prílevu veľkej priazne a využití ako v bežnom živote tak aj v inštitucionálnom merítku investícií.

Sledujte nás na Facebooku!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here