Dubaj prináša svoj iniciatívny program s názvom Dubaj 10x „byť 10 rokov pred ostatnými svetovými metropolami“ a jeho súčasťou bude virtuálny trh pre cestovný ruch ktorý bude fungovať na Blockchaine.  Dnes 3.3.2018 to oznámila miesta tlačová agentúra Arabian Business.

Novinky v bookovaní hotelov?

Organizácia plánuje v priebehu dvoch rokov implementovať „dodatočný distribučný kanal pre hotely“ Ktorý vďaka Blockchainu spojí všetky turistické organizácie ktoré sa podieľajú na plánovaní fakultatívnych výletov a iných atrakcií pre turistov.

V tlačovej správe je opísané ako Dubaj privíta moderné technológie do sveta cestovného ruchu a tým otvorí dvere novým začínajúcim podnikateľom do ekosystému, čo by malo Dubaju priniesť hodnotu z hľadiska rýchlejšej konverzie návštevníkov a väčší vplyv na HDP.

Podľa Arabian Business umožní táto iniciatíva výbornú príležitosť menším organizáciám prilákať turistov a zvýšiť zamestnanosť v turistickej sfére.

Zmena v reguláciach?

Zatiaľ čo Dubaj prichádza s inováciami v oblasti turizmu, Spojené arabské emiráty ešte nedávno vydali regulačné varovania o rizikách investície do kryptomien a ICO. Bude zaujímavé sledovať situáciu ako potencionálnu možnosť začiatku dôvery vlády voči kryptomenám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here