Populárna služba revolut naďalej rozširuje svoje služby pre zákazníkov. Svoj sľub pridať kryptomeny medzi podporované meny splnili už začiatkom roka. Teraz je na čase splniť ďalší – rozšírenie ponuky, novinkami bude pridanie Ripple (XRP) a Bitcoin Cash (BCH)

Ripple a Bitcoin Cash pridané na podnet komunity

Na otázku prečo sa Revolut rozhodol pridať zrovna tieto dve kryptomeny, odpovedali veľmi jednoducho- bolo to želanie komunity. Bitcoin Cash a Ripple v poradí patria medzi najpopulárnejšie kryptomeny. Ako prvá bolo pridaná trojica v znamení Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH). Revolut sa netají tým, že podnety od komunity berú vážne a neustále vyzývajú klientov, aby hodnotili kroky , ktoré Revolut podstupuje. Táto komunikácia je vstupnou bránou k úspechu.

V čom je Revolut platobná karta lepšia ako iné?

Digitálna banka, ktorá funguje 3 roky má pre svojich zákazníkov prichystanú platobnú kartu Master Card s nulovými poplatkami , pri výbere do 200€ mesačne si neúčtuje žiadne skryté poplatky. Nad túto sumu si účtuje poplatok 2% zo sumy. Pokiaľ by ste chceli využívať Master Card Premium, prvý mesiac máte zdarma a následne stojí každý mesiac 8 € alebo ročne 82 €. Aj keď je Revolut zdarma a bez poplatkov, na vystavenie karty si budete musieť nachystať 6 €, čo však vzhľadom na služby, ktoré ponúka nie je žiadna veľká suma. Ako nevýhodu môžu niektorí ľudia vnímať fakt, že nabíjanie karty je možné iba prostredníctvom inej platobnej karty alebo prevodom na účet. Revolut podporuje na dobíjanie celkovo 26 mien samozrejme vrátane Eura.

Revolut je skvelá možnosť pre internacionálny kontakt

Z nášho pohľadu je najväčšou výhodou podpora kryptomien. Začiatkom roka pribudla možnosť nákupu kryptomien priamo v aplikácii Revolut. Doposiaľ ste si mohli zaobstarať Bitcoin, Litecoin a Ethereum. Podľa nových plánov pribudne Bitcoin Cash a Ripple. Ak budete chcieť s kryptomenami zaplatiť, tak sa v danom momente prepočíta podľa aktuálneho kurzu na vami vybranú FIAT menu (eurá, doláre, franky..).

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here