To ,že Ripple nemá núdzu o záujem zo strany slávnych ľudí sme sa mohli presvedčiť už niekoľko krát. Či už šlo o Snoop Dogga alebo Asthona Kutchera. Za projektom Ripple stojí skutočne silný team, ktorý dokáže sponzorovať všetky podobné aktivity. Čo však vymysleli najnovšie?

Bill Clinton, bývalý americký prezident Spojených štátov amerických sa zúčastní na Ripple Swell ako hlavný rečník! Ako oznámil Ripple na svojom blogu, bývalý prezident bude mať prejav na podujatí, ktoré sa bude konať v San Francisu v Kalifornii, kde má spoločnosť Ripple hlavné sídlo.

Pokrok v technológii

Akcia Swell je konferencia globálných lídrov, ktorých cieľom je diskutovať o technológiách, financiách a regulačnej politike.  Tohtoročná konferencia ponúkne centrálnym bankám, aby odhalili svoje skúsenosti s blockchainom a ich plány do budúcna s touto technológiou.

Ripple má mnoho plánov

Ripple je organizátorom tohto stretnutia a nie je žiadnym tajomstvom, že sa bude diskutovať najmä vplyve technológie na uľahčenie cezhraničných transakcií. Ripple tvrdí, že je v súčasnosti najrýchlejšia a najpokrokovejšia kryptomena založená na jeho výkonoch a nie len na teórii.

Väčšina programu však bude mať charakter súkromných akcií preto nie je celkom jasné, čo bude predmetom daných prednášok. Môžeme ale určite očakávať kopu noviniek . Aktuálnou témou diskusie bude aj súdržný regulačný rámec na monitorovanie kryptomien po celom svete. Nechajme sa prekvapiť , čo všetko nám toto podujatie poodhalí. Mnohí fanúšikovia veria, že táto akcia pomôže aj s cenou Ripplu, ktorá je v porovnaní s tou koncoročnou veľmi nízka. Prítomnosť bývalého prezidenta má silný pozitívny obraz pre rozvoj internetu a relatívne mierové obdobie pre Ameriku, povzbudí prijatie kryptomien ako aj pohľad na ne.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here