Tron a jeho token TRX prinášajú v poslednej dobe veľké množstvo noviniek a to aj napriek tomu, že na trhu stále vládnu medvede.

Posledný dramatický pád Bitcoin oslabil o 5% a stiahol so sebou, ako to už býva zvykom, aj ostatné altcoiny. Tron si však napriek tomu stále vedie dobre. Spoločnosť Tron vydáva pravidelne každý deň nové aktualizácie a oznámenia pod vedením Justina Sun

Tron výrazne napreduje

O TRX možno momentálne počuť veľmi frekventovane ako od verejnosti tak aj významných osobností. Napríklad nedávne video, ktoré predviedlo rozhovor s technickým manažérom projektu Tron MarcusZhao, uviedol niekoľko vyhlásení týkajúcich sa kompetencie spoločnosti Tron v porovnaní so spoločnosťou Ethereum, Bitcoin a EOS.

Podľa odborníkov nemal Tron doposiaľ žiadne slabé miesta a fungoval vždy bez problémov hneď po spustení. V porovnaní s ETH, BTS či EOS nemá TRX problém s generovaním nových blokov.

Tron Poppy

Platobná platforma od spoločnosti Tron si získala rýchlo priazeň u kryptonadšencov. Bude navrhnutá tak, aby umožňovala po celom svete akceptovať TRX. To by samozrejme mohlo priniesť globálnu adaptáciu.

Platforma bude niesť názov Poppy a spúšťa ju Clover, populárny softvér PoS založený na blockchaine. V dnešnej dobe ho používajú obchody po celom svete na prijímanie platieb ako Visa či MasterCard. Poppy bude platiť prostredníctvom TronCard. Táto karta bude pripomínať klasickú kreditnú kartu s tým rozdielom, že môže byť použitá aj ako peňaženka a platobná metóda pre TRX.

Fámy alebo veľký skok vpred?

Justin Sun nedávno informoval o spolupráci s obrovským gigantom. Doteraz však nikto nevie o koho by sa mohlo jednať, ale medzičasom už samozrejme ľudia z krypto komunity začali zasielať svoje tipy na možného kandidáta. Ľudia hádali najmä spoločnosť Ripple, s ktorou by teoreticky Tron mohol uzavrieť svoje partnerstvo. Na druhej strane prichádza veľa ohlasov k čínskej spoločnosti s názvom Baidu. Ktorá je často označovaná aj ako „čínsky Google“.  Ako dôkaz dôveryhodnosti má pôsobiť zatiaľ tento tweet.

 

Sledujte nás na Facebooku!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here