Medzinárodne známa spoločnosť PricewaterhouseCoopers (PwC) nedávno oznámila, že v značnej miere investovala do rozvoja platformy Vechain, ktorá je zameraná na finančné služby, riadenie dodávateľského reťazca a na smart kontrakty. Táto správa opäť posilňuje silu a cenu VeChainu na trhu.

VeChain by podľa týchto správ mohol získať rozšírenú adaptáciu pre svoj odbor riadenia dodávateľského reťazca.

Mince spoločnosti VeChain sú momentálne obchodované približne za 5 USD, podľa trhovej kapitalizácie 2.79 mld, sa nachádza na 15. mieste v rebríčku na CoinMarkteCape . Denné objemy predstavujú približne 145 mil. USD. Zameranie VeChainu je veľmi špecifické a prilákalo záujem mnoho priemyselných odvetví, ktoré chcú vstúpiť do blockchainu.

VeChain, kryptomena o ktorej ešte určite budeme počuť

VeChain je zámerne prepojený s technológiou blockchain na skutočný svet. V súčastnosti sa zameriava na logistiku pre produkt s názvom cold-chain ,ktorý bude primárne určený pre zdravotníctvo, potravinársky priemysel, automobilový priemysel a módu. Spoločnosť PwC je iba jedna z množstva inštitúcií , ktorá sa do tohto projektu pripojila.

Ako to bude s kryptomenami o niekoľko rokov?

Mnoho ľudí verí, že kryptomeny si ešte prejdú fázou, kedy mnoho z nich zaniknú pretože sa preukážu ako nedostatočne využiteľné alebo jednoducho nepotrebné. Dnes už evidujeme viac ako 1600 kryptomien a veľa z nich pravdepodobne čaká takýto osud. Na druhej strane, už teraz vieme, že je mnoho favoritov, ktorý prinesú technologickú revolúciu a k tým môže v budúcnosti patriť aj VeChain.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here