Vechain je čoraz viac populárnejší, disponuje perfektnou technológiou, ktorú dokáže mnoho firiem reálne využiť pri riešení logistiky alebo iných praktických úkonov. Pokiaľ počujete o Vechaine prvý krát, môžete sa o ňom niečo viac dozvedieť v tomto článku. Vechainu sa darí najmä v Ázii a raduje sa úspechu z uzavretia partnerstva so spoločnosťami Bright Foods (Group) Co. a Shanghai Xiandao Food.

Integrácia blockchainu do riadiacej sústavy

Predmetom tejto dohody bude integrácia VeChainThor Blockchain do celých riadiacich systémov Bright Food a systémov riadenia dát, ktoré kontrolujú celý životný cyklus produktov od pestovanej plodiny až po distribúciu v maloobchodoch k samotnému zákazníkovi.

Spoločnosť Bright Food je globálna a prevádzkuje 93 rôznychg čínskych domácich a zahraničných dcérskych spoločností. Spoločnosť má za cieľ spôsobiť „revolúciu“ v spôsobe akým štátne a nadnárodné spoločnosti vykonávajú obchody v dodávateľskom reťazci. Integrácia a spolupráca medzi jednotlivými odvetviami, oblasťami služieb a dátovými súbormi umožňuje rozvoj ekosystému dodávateľského reťazca pre komplexné obchodné procesy.

Vechain Cold-chain Logistics Solution

Najdôležitejším systémom, ktorý sa chystá Bright Food využívať je takzvaný VeChain Cold-chain Logistics Solution, ktorý bude monitorovať dodávky a manipuláciu s mliekom, mliečnymi výrobkami, mäsom a morskými plodmi. Spoločnosť si od toho sľubuje zvýšenú mieru kontroly nad svojimi procesmi a celkové zvýšenie bezpečnostných štandardov spoločnosti ako aj celej Číny. Vďaka tomuto procesu bude Bright Food schopný ponúknuť skutočné a úprimné informácie svojím zákazníkom a posilniť tak ich celosvetovú sieť. S fungovaním celého systému sa môžete oboznámiť vďaka tomuto videu:

VeChain je čoraz viac skloňovaným sľubným projektom, a mnohí veria, že do budúcnosti je to skutočne perspektívna služba, ktorá bude bezpochyby potrebná na trhu s potravinami ale aj v priemyselných odvetviach. Investícia do VeChainu by sa mohla časom vyplatiť. Aký je Váš názor na to? Má VeChain šancu uspieť v reálnom svete a vydržať medzi Top kryptomenami?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here